Clogger (sicaklikolcer.com) Gizlilik İlkeleri ve Yasal Uyarıları

AGE Bilgisayar Sistem Otomasyon Faaliyetleri Ltd. Şti.’ nin bir markası olan Clogger Sıcaklık ve Nem Takip Sistemleri marka tescili yapılmış olup web sayfamızda yer alan tüm bilgiler, tasarımlar ve resimler yazılı izin almadan kullanılamaz, başka ortamlara taşınamaz.

Clogger Sıcaklık ve Nem Takip Sistemleri internet sitesine girdiğinizde kişisel bilgilerinizin şahsi ve gizli olduğunu kabul eder. Bu doğrultuda, verdiğiniz kişisel bilgiler dijital ortamda 128Bit Şifreleme ve güvenlik kontrollü sunucularda saklanır ve sadece yetkili kişiler tarafından ulaşılabilir. Kişisel bilgileriniz sadece bilgilendirme ya da sizlere daha iyi hizmet sunmak amacı ile bilgi güvenliği politikamız çerçevesinde kullanılacaktır.

Clogger Sıcaklık ve Nem Takip Sistemleri internet sitesinde elde ettiği kişisel bilgilerin gizli olduğunu kabul etmekte olduğu için çevrim-içi toplanan bilgileri, yasal olarak talep edilmedikçe, adli ya da idari soruşturma ya da davalar için gerekli görülmedikçe üçüncü şahıslara açıklamaz.

Diğer internet siteleri Clogger Sıcaklık ve Nem Takip Sistemleri internet sitesinin bağlantısını içerebilir ve sadece gizlilik kuralına AGE Bilgisayar Sistem Otomasyon Faaliyetleri Ltd. Şti ile aynı ölçüde önem veren ve dikkat eden sitelere bağlantı verme konusunda azami gayret gösterir. Bununla birlikte, AGE Bilgisayar Sistem Otomasyon Faaliyetleri Ltd. Şti, diğer sitelerin içerikleri ve gizlilik konusundaki uygulamaları ile ilgili olarak sorumlu değildir.

Herhangi bir sitede, AGE Bilgisayar Sistem Otomasyon Faaliyetleri Ltd. Şti ve/ veya Clogger Sıcaklık ve Nem Takip Sistemleri’ne ait logoyu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. O sitenin AGE Bilgisayar Sistem Otomasyon Faaliyetleri Ltd. Şti’ ye ait bir web sitesi olduğuna emin olmalısınız. Logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. AGE Bilgisayar Sistem Otomasyon Faaliyetleri Ltd. Şti.’ nin bir markası olan Clogger Sıcaklık ve Nem Takip Sistemleri’nin https://www.sicaklikolcer.com, https://www.clogger.com adreslerinden ulaşılabilen siteleri dışında başka bir web sitesi bulunmamaktadır.

Bilgi Güvenliği Politikamız” ve “Gizlilik Bildirimi” zaman zaman değişebileceğinden, sitemizi ziyaretinizde bu bölümü de okumanızı tavsiye ederiz. Kurumumuz, internet sitesini ziyaret edenlerin gizliliğini korumayı ilke edinmiştir. Eğer bu kuralları kabul etmiyorsanız, lütfen sitemizi kullanmayınız. Bu kurallar üzerinde, kendi takdirimiz ile değişiklikler, iyileştirmeler, eklemeler yapma ya da bazı kısımlarını çıkartma hakkını saklı tutarız. Lütfen değişiklikleri izlemek üzere bu siteyi düzenli olarak ziyaret ediniz. Bu değişikliklerin yapılmasını takiben, sitemizi kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri ve site kullanım şartlarımızı kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

AGE Bilgisayar Sistem Otomasyon Faaliyetleri Ltd. Şti internet sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.